All personal A-Ö

Kontaktuppgifter till all personal

Kontaktuppgifter A-Ö

Namn (e-post)

Telefon

Program

A



Aamot Erik

724 66 94

Samhällsprogrammet

Ahlborg Gustafsson Mikael

724 66 62

Estetiska programmet

Ahlin Camilla

724 66 89

Skolledningen

Alestig Jan

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Alfredsson Amanda 

724 66 63

Barn- och fritid

Alsaadi Intikal

724 67 13

Introduktionsprogrammen

Alström Larsson Mia

0736-601367

Elevhälsan

Anagrius Ulf

724 66 52

Estetiska programmet

Andersson Inger

724 66 94

Samhällsprogrammet

Andersson Mats

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Andersson Mikael

724 66 88

Vaktmästeriet

Augustsson Ann

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Aziz Omed

0707-67 68 47

Café

B



Bakhtiar Amir

724 67 13

Introduktionsprogrammen

Bark Ahmad

724 67 13

Introduktionsprogrammen

Barrdahl Helén

724 66 43

Handelsprogrammet

Bergdén Ann

724 66 43

Handelsprogrammet

Berglund Jens

724 66 57

El- och energiprogrammet

Bergstrand Ulf

0704-67 51 50

Fordonsprogrammet

Bergström Karl 

724 66 68

Samhällsprogrammet

Bergström Sofie

724 66 68

Samhällsprogrammet

Björklund Christina

0707-67 68 47

Café

Björkqvist Per

724 66 62

Estetiska programmet

Björnelf Karin

0707-67 51 71

Elevhälsan

Blomdahl Anders

724 66 94

Samhällsprogrammet

Blomgren Aditi

724 66 52

Estetiska programmet

Blomqvist Jens

0707-81 37 13

Estetiska programmet

Bohman Lars

724 67 16

Data

Brovall Inger

724 66 21

Expeditionen

Brandin Ingrid

Föräldraledig

Teknikprogrammet

Broman Lars

724 66 62

Estetiska programmet

Brynolfsson Henrik

724 66 49

Introduktionsprogrammen

Bukvica Kaukovic Emina

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Burlin Cecilia

724 66 29

Teknikprogrammet

Burri Ewelina

0732-31 67 31

Elevhälsan

Bäckman Ola

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Börve Jonas

724 66 29

Teknikprogrammet

C



Cadier Pontus

724 66 68

Samhällsprogrammet

Caprin Hanna

724 66 63

Tjänstledig

Celander Karin

031-724 66 25

Skolledningen

Cidson Carl

724 66 52

Estetiska programmet

Comstedt Ola

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

D



Dahl Linda

724 66 68

Samhällsprogrammet

Dahlin Maria

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Dahlquist Ingemar

724 66 27

Skolledningen

Danielsson Asp Karin

724 66 57

El- och energiprogrammet

Daun Marcus

724 66 29

Tjänstledig

De Vrij Hanna

724 66 41

Elevhälsan

Djurovic Ljubomir 

724 66 68

Samhällsprogrammet




E



Edén Sara 


Introduktionsprogrammet

Ejvegård Helena

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Ek Christina

0736-60 12 68

Elevhälsan

Ekman Anna

0721-47 23 49

Estetiska programmet

Ekvall Maria

0764-950777

Naturvetenskapsprogrammet

Elverlind Anna

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Eliasson Samuel

0701-916564

IT-assistent

Ekstrand Lotta

724 66 52

Estetiska programmet

Ericsson Heli

724 66 63

Barn- och fritid

Eriksson Anna-Karin

0764-951098

Elevhälsan

Erikson John

724 67 15

Introduktionsprogrammen

Evmark Margareta

724 66 62

Estetiska programmet

F



Fabo Frida

0708-56 90 79

Elevhälsan

Farhnaz Bibi

724 66 01

Introduktionsprogrammen

Feuk Anna

0721-41 11 61

Elevhälsan

Fjelkner Annika

0704-67 50 59

Introduktionsprogrammen

Fredriksson Evert Birgitta

724 66 29

Teknikprogrammet

Frejinger Martin

724 66 12

Skolledningen

Freudenthaler Marie

724 66 29

Teknikprogrammet

Fülöp Melinda 

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Fällbom Celina

724 66 52

Tjänstledig

G



Gardell Sofia

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

Gerdin Otto

724 66 63

Barn- och fritid

Granberg Peo

724 66 68

Samhällsprogrammet

Grundin Maria

724 66 52

Teknikprogrammet

Gunnarsson Lotta

724 66 52

Estetiska programmet

Gunnarsson Linda

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

Guppy Eva

724 66 92

Expeditionen

Gustafsson Simon

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Gustafsson Tom

724 66 38

El- och energiprogrammet

H



Hajtowitz David

724 66 30

Samhällsprogrammet

Hedlund Claes Göran

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Helgesson Per

724 66 52

Estetiska programmet

Helje Johanna

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Hellstrand Jesper

724 66 94

Samhällsprogrammet

Hermansson Petter

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Hernius Michael

724 66 43

Handelsprogrammet

Hjelm Nicklas

0701-91 83 66

Introduktionsprogrammen

Holgerson Malin

0732-59 44 18

Biblioteket

Holmlund Martin

724 66 62

Estetiska programmet

Holmqvist Ann-Katrin

724 66 68

Samhällsprogrammet

Holmstrand Peter

724 66 62

Estetiska programmet

Hultberg Anders

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Hultén Johan

724 66 68

Samhällsprogrammet

Högberg Mats

724 66 62

Estetiska programmet

I



Idh Sebastian

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

J



Jannert Samuel

724 66 63

Barn- och fritid

Jernström Louise

724 66 63

Barn- och fritid

Johansson Clara

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Johansson Henrik

724 66 29

Teknikprogrammet

Johansson Josefin

724 66 43

Handelsprogrammet

Johansson Mats

0732–705268

Elevhälsan

Johansson Peter

724 66 37

Vaktmästeriet

Jones Hanna

724 66 68

Samhällsprogrammet

Jonsson Erik

724 64 00

Biblioteket

Järgenstedt Maria

724 66 97

Skolledningen

K



Kadir Kamaran

724 66 43

Handelsprogrammet

Karlkvist Sandra

724 66 62

Estetiska programmet

Karlsson Hanna

724 66 94

Samhällsprogrammet

Kjellberg Lisa

724 66 94

Samhällsprogrammet

Kleberg Lisa

724 66 52

Estetiska programmet

Krasniqi Valon

724 66 61

Fordonsprogrammet

Kruse Patrik

724 66 57

El- och energiprogrammet

Kruth Ulla-Karin

724 66 61

Fordonsprogrammet

Kvarnliden Hampus

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Källstrand Andrea


Introduktionsprogrammet

L



Lagerstedt Kerstin

724 66 85

Samhällsprogrammet

Lagesdotter Camilla

724 66 68

Samhällsprogrammet

Lantz Gunilla

724 66 63

Barn- och fritid

Lanver Felix 

724 66 52

Estetiska programmet

Larsson Karin

Föräldraledig

Ekonomiprogrammet

Larsson Olof

724 66 68

Tjänstledig

Lehto Johan

724 66 38

El- och energiprogrammet

Leyton Magnus

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Lindberg Håkan

724 66 57

El- och energiprogrammet

Lindgren Håkan

724 66 62

Estetiska programmet

Lind Mats 

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Lindberg Anna


Introduktionsprogrammet

Lindh Jessica 

724 66 63

Barn- och fritid

Lindhe-Rydh Annika

721 66 62

Estetiska programmet

Litsegård Jannike

724 66 61

Fordonsprogrammet/

El- och energiprogrammet

Lodin Oskar

724 66 94

Samhällsprogrammet

Lundberg Ralf

724 66 29

Teknikprogrammet

Lundberg Sofia

724 66 15

Elevhälsan

Lundahl Hanna

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Lundgren Jenny 

724 66 29

Teknikprogrammet

Lundin Christina

724 66 52

Estetiska Programmet

Lydmark Pär

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

Löfvenius Anna

724 66 11

Skolledningen

M



Magnusson Adam

724 67 13

Introduktionsprogrammen

Malmqvist Johanna

0721-47 23 69

Introduktionsprogrammen

Mansour Randa 


Introduktionsprogrammen

Marton Sofie

0764-950777

Naturvetenskapsprogrammet

Mattsson Lina

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Melander Anna

724 66 91

Elevhälsan

Melander Marina

0721-433265

Elevhälsan

Molin Gustav

724 66 30

Samhällsprogrammet

Muhli Sirpa

0708-56 90 85

Introduktionsprogrammen

N



Navaian Reza

724 66 61

Tjänstledig

Nilsson Linda

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Nilsson Madeleine

724 66 52

Estetiska programmet

Nirbranth Thomas

0764-950777

Naturvetenskapsprogrammet

Noord Pierre

724 66 43

Fordonsprogrammet/
Handelsprogrammet

Nordenborg Helen

724 66 26

Naturvetenskapsprogrammet

Nordling Fredrik

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

Nordström Helene 


Ekonomiprogrammet

Norhav Kristian

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Norrhall Linnea 

0767 243960

Naturvetenskapsprogrammet

Nyström Rastija Isabell 

0732-702 474

Elevhälsan

O



Odqvist Ulrika

724 66 23

Expeditionen

Oehler-Storberg Evelyn

724 67 13

Introduktionsprogrammen

Oldin Cederwall Sofia


Tjänstledig

Olofsson Fredrik

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Olsson Peter

0732-80 25 85

Innebandy Teknikprogrammet

Olsson Rebeca

724 66 73

Expeditionen

Olsson Sophie

724 66 30

Samhällsprogrammet

Olsson Sven

724 66 30

Samhällsprogrammet

P



Pedersen Anki

0708-56 90 91

Elevhälsan

Persson Börje

724 66 05

Skolledningen

Persson Maja

724 66 63

Barn- och fritid

Petersson Jenny

724 66 52

Estetiska programmet

Petersson Blix Jonna

724 67 13

Introduktionsprogrammen

Petersson Tina

724 66 85

Ekonomiprogrammet

Pettersson Anders

0764-950777

Naturvetenskapsprogrammet

Pärnerud Åsa

724 66 30

Samhällsprogrammet

Pärondal Anna

724 66 18

Ekonomiprogrammet

R



Redjamand Mehregan

724 66 01

Innebandy

Reesalu Lovisa


Introduktionsprogrammen

Reneland Jessica

724 66 07

Skolledningen

Renkel Mona

724 66 16

Elevhälsan

Rickardsson Karin

724 66 52

Estetiska programmet

Ritoniemi Petra

724 67 12

Elevhälsan

Rosén Johan

0767-243960

Naturvetenskapsprogrammet

Rundén Marcus

724 66 62

Tjänstledig

Rydehn Lena

0767-212530

Naturvetenskapsprogrammet

S



Sahlin Paul

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Katarina Samuelsson 

724 66 43

Handelsprogrammet

Sandström Christina

724 66 43

Handelsprogrammet

Shala Ekrin

724 66 61

Fordonsprogrammet

Schild Ellionor

724 66 52

Estetiska programmet

Simonsson Joakim

724 66 57

El- och energiprogrammet

Sinnerstedt Sofia

724 66 30

Samhällsprogrammet

Sjödahl Callersten Sara

724 66 62

Estetiska programmet

Sjöstrand Pernilla

724 66 62

Estetiska programmet

Skoog Cedergren Kristin

724 66 30

Samhällsprogrammet

Skytt Per-Anders

724 66 62

Estetiska programmet

Skärström Lovisa

0764-950777

Naturvetenskapsprogrammet

Sköld Malena

0721432262

Elevhälsan

Stangvik Petter

724 66 68

Samhällsprogrammet

Starkbeck Elisabeth

724 66 13

Expeditionen

Stirner Peter

724 66 62

Estetiska programmet

Strandén Nordgaard Yvonne

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Strömer Nina

724 66 46

Elevhälsa

Svanvik Robin

724 66 52

Estetiska programmet

Svensson Erik

724 66 29

Teknikprogrammet

Svensson Mikael

724 66 24

Skolledningen

Svensson Thomas

724 66 31

Skolledningen

Svensson Ulrika

724 66 29

Teknikprogrammet

Sylwan Johanna

0732-594417

Biblioteket

Söderberg Madelene

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Söderström Frida


Handel- och administration

T



Tedenstedt Peter

724 66 57

El- och energiprogrammet

Thomas Nina

724 66 52

Estetiska programmet

Thorn Annakarin

0701-91 83 69

Introduktionsprogrammen

Thorstensson Anders

724 66 01

Introduktionsprogrammen

Thunberg Christer

724 66 52

Estetiska programmet

Tidblom Lena

724 66 52

Estetiska programmet

Toftered Helén

724 66 57

El- och energiprogrammet

Tveit Östling Åsa

724 66 94

Samhällsprogrammet

Tybell Ulrika

0764-950777

Naturvetenskapsprogrammet

Törnberg June

0721-46 08 62

Introduktionsprogrammen

U



Ullerstam Malin


Introduktionsprogrammen

V



Vokshi Valentina


Introduktionsprogrammen

W



Werwenkel Alfred

724 66 29

Teknikprogrammet

Westberg Malin

724 66 85

Estetiska programmet

Wilhelmsson Marie

724 66 69

Skolledningen

Y



Z



Zetterström Glinatsi Per

724 66 18

Ekonomiprogrammet

Å



Åström Kajsa

724 66 18

Tjänstledig

Ä



Ängegärd Kjell-Åke

724 66 62

Estetiska programmet

Ö



Örtengren Veronica

724 66 62

Estetiska programmet


Text

Text

Senast ändrad


Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här.